^Hore

 • 1 Kačacie hody
  Pozývame Vás všetkých na KAČACIE HODY u nás! Vychutnajte si kačací vývar s rezancami, lahodnú pečenú kačicu, jemnú kačaciu pečeň, lokše na veľa spôsobov. Tešíme sa na vás a prajeme Vám dobrú chuť!
 • 2 Príjemné ubytovanie s dobrou dostupnosťou do centra
  Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v piatich 2-lôžkových, dvoch 3-lôžkových izbách a v jednom apartmáne. Izby sú klimatizované, priestranné a komfortne zariadené. Každá je vybavená televízorom, satelitom a minibarom. Samozrejmosťou všetkých izieb je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V penzióne je dostupné WIFI pripojenie. Ponúkame aj možnosť prístelky alebo detskej postieľky. Príďte si k nám oddýchnuť.
 • 3 Vaša oslava či svadba u nás
  Využite naše priestory pre vaše rodinné udalosti alebo pre svadobnú hostinu. Pripravíme výzdobu, ponúkneme jedálny a nápojový lístok. Skvelé jedlá a príjemná obsluha sú u nás samozrejmosťou. Navyše priestory našej reštaurácie sú klimatizované.
 • 4 Donášková služba
  Nechce sa vám práve von alebo jednoducho nestíhate? Dostali ste chuť na našu pizzu, cestoviny, mäso, ryby, dezerty alebo na nejakú špecialitu zo slovenskej kuchyne? Tak neváhajte a zavolajte nám. Naša donášková služba vám prinesie niektorú z našich špecialít priamo k vám domov alebo do práce. Naša donášková služba je vám k dispozícii denne od 10.00 - 22.00 hodiny a v piatok a sobotu do 23.00 hodiny. čísla na našu donáškovú službu: 037 6513 333 037 6511 222 0917 105 153 0902 065 265
 • 5 Máte chuť na pravú taliansku pizzu?
  Aby chutila pravá pizza ako má, pečieme ju na dreve. Rovnako nezabúdame ani na kvalitné a originálne ingrediencie. Príďte k nám ochutnať originál. Plníme želania hostí už viac ako 22 rokov. Našu kvalitnú kuchyňu môžete pocítiť denne od 10.00 do 24.00 hod. v klimatizovanej reštaurácii alebo v letných mesiacoch môžete využiť priestrannú terasu. Pre tých čo sa chcú zdržať dlhšie ponúkame ubytovanie v našom penzióne.

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana

pravá chuť Talianska

  

Penzion Nitra

Ponuka ubytovania

Novootvorený pensione TOSCANA ponúka dve trojlôžkové izby, 5 dvojlôžkových izieb a apartmán. Izby sú priestranné s možnosťou prístelky alebo detskej postielky. Sú moderne a komfortne zariadené so všetkým príslušenstvom.

Každá izba má vlastné WC so sprchovým kútom, televízor, satelit, minibar. Vo všetkých izbách je WIFI pripojenie  a klimatizácia za poplatok.

penzion-toscana-001 penzion-toscana-002 penzion-toscana-003

Veľkou výhodou je pizzeria reštaurácia v jednej budove. Podávame tu rôzne špeciality talianskej, mediteránskej, ale aj špeciality slovenskej kuchyne. Takže každý návštevník si príde na to svoje. Samozrejmosťou je možnosť doobjednania polpenzie alebo plnej penzie.


CENNÍK UBYTOVANIA        GALÉRIA UBYTOVANIA        REZERVÁCIA UBYTOVANIA

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj mestský park, vhodný na prechádzky na čerstvom vzduchu. Nachádza sa tu aj množsvo atrakcií pre vaše deti. Je tu k dispozícii aj dráha pre korčuliarov a bicyklistov. 5 minút chôdze od penziónu sa nachádza Futbalový a Hokejový štadión.

park na Sihoti Nitra futbalovy stadion Nitra nitriansky Hrad

Zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza hneď pri penzióne.

Vzdialenosť od centra mesta je 15 minút pešo.

Bližšie informácie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel.čísle 0905601085.

Tešíme sa na  vašu návštevu.


penzion-toscana-000

Copyright © 2013. Pizzeria Toscana  Rights Reserved.