Novootvorený pensione TOSCANA ponúka dve trojlôžkové izby, 5 dvojlôžkových izieb a apartmán. Izby sú priestranné s možnosťou prístelky alebo detskej postielky. Sú moderne a komfortne zariadené so všetkým príslušenstvom.

Každá izba má vlastné WC so sprchovým kútom, televízor, satelit, minibar. Vo všetkých izbách je WIFI pripojenie  a klimatizácia za poplatok.

penzion toscana 001 penzion toscana 002 penzion toscana 003

Veľkou výhodou je pizzeria reštaurácia v jednej budove. Podávame tu rôzne špeciality talianskej, mediteránskej, ale aj špeciality slovenskej kuchyne. Takže každý návštevník si príde na to svoje. Samozrejmosťou je možnosť doobjednania polpenzie alebo plnej penzie.

Bližšie informácie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel.čísle 0905 601 085.

Tešíme sa na  vašu návštevu.

 

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj mestský park, vhodný na prechádzky na čerstvom vzduchu. Nachádza sa tu aj množsvo atrakcií pre vaše deti. Je tu k dispozícii aj dráha pre korčuliarov a bicyklistov. 5 minút chôdze od penziónu sa nachádza futbalový a hokejový štadión. V parku je situované aj letné kúpalisko.

park na Sihoti Nitra stadion fc nitra nitralive2 Nitriansky Hrad
 mestský park Sihoť  futbalový štadión FC Nitra
 Nitriansky hrad

 

Zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza hneď pri penzióne.

Vzdialenosť od centra mesta je 15 minút pešo.


penzion toscana 000a